وبلاگ آموزشی

یک قدم تا ورشکستگی!

یک قدم تا ورشکستگی!

این مقاله شامل خاطره ی جالبی از کسب و کارمان تحت عنوان یک قدم تا ورشکستگی است. علاوه بر این در این مقاله کد تخفیفی برای خرید شب عید تقدیم شما عزیزان میشود پس برای اینکه هم خاطره ی ما را بخوانید و هم تخفیف بگیرید تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

کادوی روز مرد و پدر چی بخرم؟!

کادوی روز مرد و پدر چی بخرم؟!

اگر شما هم برای خرید هدیه‌ای مناسب برای پدر یا همسر خود دچار سردرگمی شده‌اید خواندن این مقاله به شما بسیار کمک می‌کند. در این مقاله ما لیستی از هدایای مناسب که اتفاقاً کم‌تر به فکرتان خطور می‌کند و در عین حال بسیار کاربردی است را با توجه به اجناسی که داریم جمع‌آوری کرده‌ایم.

ساده یا کجرا؟ مسئله این است!

ساده یا کجرا؟ مسئله این است!

بسیاری از منسوجات در استفاده های گوناگون به دو شکل ساده و کجرا (کجراه) تولید می‌شوند که امروزه داشتن اطلاعات بیشتری در مورد این نام ها باعث کاهش هزینه ها در خانواده برای پارچه و پوشاک می شود. در این مقاله به بررسی تفاوت این دو نوع پارچه می‌پردازیم.

پارچه مناسب فرم اداری چیست؟

پارچه مناسب فرم اداری چیست؟

یکی از دغدغه‌های ما هنگام خرید پارچه برای دوخت انواع فرم رسمی، این است که چه پارچه‌ای برای دوخت فرم مد نظر ما مناسب است. در این مقاله به بررسی پارچه مناسب برای دوخت انواع فرم کاری از جمله مقنعه، فرم یا روپوش پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری، نانوایی، قنادی، روپوش‌های خدماتی و مهندسی، مانتو شلوار و پیراهن اداری پرداخته می‌شود.

چند متر پارچه ملحفه ای برای سرویس خواب (لحاف، روبالشتی، رو تختی) لازم است؟

چند متر پارچه ملحفه ای برای سرویس خواب (لحاف، روبالشتی، رو تختی) لازم است؟

یکی از چالش‌های اساسی هنگام خرید پارچه دانستن متراژ مورد نیاز است و در این بین یکی از متداول پارچه‌ها، پارچه ملحفه‌ای و دانستن متراژ برای انواع سرویس خواب می‌باشد. متراژ پارچه ملحفه‌ای با توجه به عرض پارچه و همچنین ابعاد تشک، بالش یا لحاف تعیین می‌شود و یکی از عرض‌های رایج پارچه ملحفه‌ای، عرض ۲ متر می‌باشد. در این مقاله به بررسی متراژ ملحفه عرض دو متر مورد نیاز برای انواع سرویس خواب باتوجه به ابعاد آن‌ها می‌پردازیم.

رنگ سال 2022 یا ۱۴۰۱، تاثیر روانشناسی و رنگ های مکمل آن

رنگ سال 2022 یا ۱۴۰۱، تاثیر روانشناسی و رنگ های مکمل آن

شرکت پنتون مانند هر سال رنگ سال 2022 یا 1401 معرفی کرد تا دوستاداران مد و فشن در زمینه های مختلف مانند پوشاک و دکوراسیون انتخابی متناسب با رنگ سال داشته باشند.این رنگ  very pery یا همان رنگ بنفش است. این مقاله به بررسی این رنگ و مفهوم آن، تاثیر روانشناسی رنگ بنفش بر انسان و معرفی رنگ های مکمل و ست که با بنفش هارمونی زیبایی را می سازند می پردازیم.

آیا هر پارچه لطیفی نخی است؟

آیا هر پارچه لطیفی نخی است؟

بسیاری از مردم تصور می کنند به دلیل آنکه پنبه جنس بسیار لطیفی دارد، نخ حاصل از پنبه نیز باید لطیف ترین نخ موجود در بازار باشد.همچنین بسیاری از افراد لطیف بودن پارچه تریکو را به خاطر وجود نخ پنبه در آن میدانند. در این مقاله میخواهیم به بررسی درست یا غلط بودن این تصورات بپردازیم و همچنین  لطیف ترین نخ پنبه تولیدی را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.