سوالات متداول در مورد محصول و موجودی

پرسش: محصولی را به صورت عمده میخواهم، آیا امکان تخفیف بیشتر وجود دارد؟

شاید از دیدگاه خریدار، خرید بیش از 10 متر پارچه، خرید عمده به حساب بیاید، ولی از دیدگاه فروشندگی پارچه، فروش عمده به شرح زیر است:

فروش عمده پارچه: برای پارچه های دارای سری رنگ: یک سری رنگ و ضرایب آن.

برای پارچه های بدون سری رنگ: عدل به بالا ( عدل برای طاقه های 40 متری، 320 متر و برای طاقه های 35 متری، 350 متر است)

فروش عمده حوله حمام، استخری، تنپوش: یک کارتن (که بین 10 تا 40 عدد حوله بسته به نوع و سایز حوله است)

فروش عمده حوله دستی: 1جین به بالا.

که درصورت خرید به این تعداد، قیمت عمده برای خریدار، لحاظ می شود.

البته لازم به ذکر است مشتریانی که به میزان یک یا دو طاقه پارچه و یا تعداد قابل توجهی حوله  خریداری می‌کنند تا جایی که امکان تخفیف دهی فراهم باشد، تخفیفات برای ایشان لحاظ خواهد شد.

پرسش: محصولی را میخواهم که در بین محصولات شما نیست، می توانید برایم تهیه کنید؟

نبود محصولی در بین محصولات سایت یا به دلیل عدم موجودی است و یا به دلیل اینکه علیرغم موجودی هنوز در سایت قرار داده نشده است.اگر محصول مورد نیاز شما موجود باشد که برایتان طبق قوانین سایت ظرف نهایتا 3 روز کاری ارسال می گردد. در غیر این صورت، می توانید درخواست خود را به شماره های واتساپ پشتیبانی سایت اطلاع دهید، درصورتی که خرید شما به صورت عمده باشد، سفارش شما برایتان ظرف 7 روز کاری تهیه و ارسال می گردد، و اگر تمایل به خرید خرد دارید، می توانید با ارسال نمونه پارچه ی مد نظرتان، ظرف 2 روز کاری از امکان آماده سازی و ارسال آن برای خود اطمینان حاصل نموده و خرید خود را تکمیل کنید.


پرسش: محصول مورد نظرم در سایت وجود دارد ولی موجودی آن کمتر از موجودی مورد نیازم است؟

در این موارد شما حتما با بخش پشتیبانی از طریق واتساپ هماهنگی کنید، دربعضی از موارد محصول مورد نظر از چرخه ی تولید خارج شده است و امکان تهیه ی آن وجود ندارد ولی گاهی امکان شارژ کالا وجود دارد. در این موارد با هماهنگی می‌توانید خرید خود را با اطمینان کامل انجام دهید.

پرسش: برای دریافت تخفیف خرید عمده باید چکار کنم؟

برای این منظور به پشتیبانان در نرم افزار های پیام رسان پیام دهید. پشتیبان با دادن کد تخفیف به شما، شما را به صفحه ی پرداخت راهنمایی و هدایت می کند.

برای ارتباط به پشتیبانی روی عکس زیر کلیک کنید.