سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

سایت پارچه سرای رزاق متعهد می شود به حریم شخصی کاربران خود احترام بگذارد و در جهت حفظ آن کوشا باشد. این سایت هیچ گاه بدون از کسب اجازه از کاربرانش اطلاعات خصوصی و فردی آنها را افشا سازی نخواهد مگر اینکه به موجب قانون و مراجع ذی صلاح دارای حکم قضایی توجیهی برای آن وجود داشته باشد. با توجه به این که هر سایتی اطلاعاتی از کاربران خود دریافت می کند، سایت ما نیز اطلاعاتی از شما دریافت می کند.

دسته ی اول این اطلاعات شامل: سایت های ارجاع دهنده به سایت ما مثل www.google.com ، نوع سیستم عامل و مرورگر بازدید کنندگان مثل windows10 و chrome90 ، موقعیت جغرافیایی ( که عموما براساس کشور نمایش داده می شود مثل کشور ایران) و همچنین صفحاتی که در سایت پارچه سرای رزاق بازدید شده اند که این اطلاعات به طور کلی آنالیز شده و به تفکیک افراد نمی باشد. این اطلاعات تنها برای آنالیز و بررسی عملکرد سایت قابل استفاده است و هیچگونه ارزش دیگری ندارد

دسته ی دوم این اطلاعات هنگام خرید کالا یا استفاده از خدمات به صورت اختیاری از خود شما دریافت می گردد که شامل: نام، آدرس پستی و شماره تماس شما است. این اطلاعات تنها برای ارسال مرسوله و پیگیری های مربوطه با شما می باشد و هیچگونه استفاده ی دیگری از آن نخواهد شد.

ما این تعهد و اطمینان را به شما می دهیم که اطلاعات شما هیچ گاه برای شخص ثالثی مگر به موجب قانون و مراجع ذی صلاح دارای حکم قضایی، فاش نخواهد شد.